niedziela, 31 stycznia 2010

nowe HB

Sorki , że nie wcześniej ale jakoś nie miałam czasu .
Pojawiły się nowe HB w sprzedaży . Oto te 2 najnowsze :

Torebka - 7 sd (ss)
Bluzka 10 sd (ss)

A to cudna kurteczka która była wcześniej:
10 sd (ss)


"Konkurs" dla osób mających którąś  z tych rzeczy :
1. Pierwsze 2 osoby skomętujące tą notke dostają prezent za max 3 sd. 
Przy skomentowaniu napiszcie swój nick na stardoll.

Edit:
Nagrody zgarniają :
1. Emilia19984
2.Untouchedx33.




2 komentarze:

Ratze pisze...

ja mam wszystkie te rzeczy na stardoll jestem Emilia129984 :D

Anonimowy pisze...

maa 2 z tych rzeczy ;) koszulkę kupię . na stardoll jestem Untouchedx33. ;)