Hej . ;)
Jezeli ktoś chce metamorfoze Doll-ki niech napisze . Robię bez hasła , za darmo . Aby się zgłosić napisz jaką np. całkowitą czyli lalki i ubioru , make-up (twarz) albo ubrania (ubioru) i podpisz nick`iem jaki masz na stardoll .Wstawiam na bloga i już . Zgłaszać się w komentarzach ;)