Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konkursy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą konkursy. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 4 lutego 2010

KONKUS ;)

Cześć ! ;)
Na blogu gabisia9 & i_am_collector odbywa się konkurs :)
Nagrody:

1 miejsce: karta pre-paid (200 sd i 1 miesiąc ss)
2 miejsce: 100 sd lub prezenty o wartości 100 sd
3 miejsce: 3 dowolne prezenty z mini shopu
Więc widzicie ? Chyba warto się zgłosić .

W związdku z tym konkursem mam do Was prośbę .
Zapsizcie się tam do osób obserwujących i TU w komentarzu napsizcie ze ja (Kej.) Was zaprosilam . No i sami weźcie udział ! :)

środa, 3 lutego 2010

;)

Oto zwycięzcy konkursu "Ferie w górach" . ;)
 
Jak widać : Polacy nie gesi na sceneriach się znają ! ;)
9/10 osób ! 
gratulacje ;)

niedziela, 31 stycznia 2010

KONKURS !

Hej oto nasz pierwszy prawdziwy konkurs .
Polega on na tym , ze ta osoba , która zaprosi jak najwięcej osób do ludzi obserwujących tego bloga (te osoby które ktoś zaprosi niech napiszą tej osoby nick w komentarzu tutaj) wygrywa konto emo9punk !!
Konto ma 4 pokoje .
Konkurs trwa do 14 lutego (walentynki) .
POWODZENIA .

piątek, 29 stycznia 2010


pierwsze osoby obserwujace tego bloga dostają prezent za 3 sd ! ;)
    prezenty zostana wyslane 4 lutego .