Hej oto nasz pierwszy prawdziwy konkurs .
Polega on na tym , ze ta osoba , która zaprosi jak najwięcej osób do ludzi obserwujących tego bloga (te osoby które ktoś zaprosi niech napiszą tej osoby nick w komentarzu tutaj) wygrywa konto emo9punk !!
Konto ma 4 pokoje .
Konkurs trwa do 14 lutego (walentynki) .
Konto ma 4 pokoje .
Konkurs trwa do 14 lutego (walentynki) .
POWODZENIA .
1 komentarz:
ZAPROSIŁAM 150 OSÓB ~
MÓJ LOGIN TO mama21
Prześlij komentarz