niedziela, 31 stycznia 2010

KONKURS !

Hej oto nasz pierwszy prawdziwy konkurs .
Polega on na tym , ze ta osoba , która zaprosi jak najwięcej osób do ludzi obserwujących tego bloga (te osoby które ktoś zaprosi niech napiszą tej osoby nick w komentarzu tutaj) wygrywa konto emo9punk !!
Konto ma 4 pokoje .
Konkurs trwa do 14 lutego (walentynki) .
POWODZENIA .

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

ZAPROSIŁAM 150 OSÓB ~
MÓJ LOGIN TO mama21